11 lis 2014

Mój wyjątkowy trening!

Dzisiejszy dzień jest wyjątkowy z kilku powodów. Otóż, 11.11 to istotne święto z perspektywy bycia Polakiem – Polska w 1918 roku odzyskała niepodległość.

Dla mnie prywatnie, również dzisiejszy dzień jest wyjątkowy. Po raz pierwszy, w prowadzonym przeze mnie Spinningu®, uczestniczyła moja Mama! Niezwykle się z tego powodu cieszę ponieważ nie da się słowami opisać tego, czego człowiek jest w stanie doświadczyć podczas treningu! Wielokrotnie opowiadałam Jej o zajęciach, dzieliłam się wszystkimi wrażeniami i spostrzeżeniami, pokazywałam filmiki z YT, aż w końcu nadszedł taki dzień, że moja Mama siedziała przede mną w pierwszym rzędzie na rowerze, przygotowana na najgorsze, haha :)

Zdjęcie PRZED! :) 
Po raz kolejny potwierdza się, że Spinning® jest programem UNIWERSALNYM – sprawdzi się w przypadku osób starszych, młodszych, rehabilitantów, amatorów, zawodowców oraz osób pozbawionych kondycji (przykład mojej Mamy, która na co dzień jest uprawia sportu). To jednak żadna przeszkoda, dzięki regulacji oporu oraz różnych opcji podczas podjazdów, jesteś w stanie dopasować trening indywidualnie pod siebie. Zawsze powtarzam: 
rower jest Twoim narzędziem. Sposób, w jaki go wykorzystasz, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie!

Wracając do dzisiejszych zajęć, Dziewczyny i humory dopisały – jeździłyśmy tylko i wyłącznie do polskiej muzyki! Było miejsce na szlagiery (Grechuta, Jantar), a także remiksy oraz... biesiady! (na przypale, albo wcale :D). Dodatkową atrakcją był fakt, że miałyśmy na sobie ubrania w barwach narodowych – ot, taki mały hołd złożony naszej Ojczyźnie :)

:)
Świetne jest to, że spotkałam tak wspaniałe osoby, które są otwarte i chętnie uczestniczą w tego typu akcjach! Piękne jest to, że mimo dnia ustawowo wolnego, nie rezygnujemy z treningu! Jestem zwolenniczką czynnego wypoczynku, fajnie, że są osoby, które myślą podobnie! :)

11.11 - jedenaście pięknych Kobiet, którym z całego serca DZIĘKUJĘ <3

A Wy, jak uczciliście Dzień Niepodległości?
Zachowaliście w pamięci jakiś wyjątkowy trening? :)


2 komentarze:

  1. Fajnie, że Twoja mama przyłączyła się do treningu. Ja swoją namawiam do zajęć fitness, które prowadzę i mam nadzieję, że kiedyś przeżyję podobne emocje jak Ty;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. bardzo polecam! nie ma nic przyjemniejszego niż dzielenie się naszą pasją z najbliższymi! :)

      Usuń

Napisz, co sądzisz