7 lut 2015

The Underground Energy Zone® Maraton SPINNING® Bochnia 2015

Najwyższy czas się do Was odezwać :) Zwlekałam dość długo, bo najzwyczajniej w świecie przytłoczyły mnie obowiązki. Teraz jednak wracam - mam nadzieję, że już na stałe :D

Osoby, które czytają mojego bloga, bądź obserwują na FB, wiedzą, że 17 stycznia 2015 roku, uczestniczyłam w wyjątkowym evencie. 

Dziś trochę do Was pogadam.  Podczas podróży do Krakowa nagrałam kilka filmików, mam nadzieję, że się nie zanudzicie! :)


Maraton SPINNING® The Underground Energy Zone® w kopalni soli w Bochni - 250 m pod ziemią, najbardziej prestiżowa impreza, zrzeszająca fanów dwóch kółek z całego świata! 

fot. AMW Studio

Niesamowite emocje, niesamowita muzyka, niesamowici ludzie!

Nawet gdybym użyła najlepszych słów, to nigdy nie będę w stanie oddać atmosfery maratonu... Osoby, które tu poznałam na zawsze pozostaną w sercu :) Jest jeden świat i jedna pasja... SPINNING® to nie tylko trening na rowerze stacjonarnym, to coś więcej - angażując umysł i ciało, jesteś w stanie oddać się całkowicie żywiołowi - idziesz na całość. Tylko Ty i Twój rower. Tylko Ty i Twoje ciało - nie pozwól, by umysł Cię ograniczał. Zawsze wychodź poza swoją strefę komfortu, wymagaj od siebie! Rusz naprzód - skoro już tyle osiągnąłeś, dlaczego nie spróbować sięgać po więcej? :) 


Ucz się determinacji. Ucz się pokory. Ucz się wdzięczności. To najbardziej uniwersalne prawdy, które stanowią podstawę treningu SPINNING®. Przenieś swoje doświadczenia z sali treningowej na sytuacje z życia codziennego! 

Każdy z nas boryka się z problemami, jednak Ty jesteś silniejszy niż inni. Masz w sobie niezwykły potencjał. Dbaj o swoją siłę. Rozwijaj samoświadomość. Taka wiedza przyda Ci się w życiu. Skorzystaj z godzin, które spędzasz w siodle! Naucz się odpowiedzialności. 

Na każdym treningu pracuj nad poznawaniem samego siebie. Nie chodzi Ci tylko o piękne ciało. Piękne ciało będzie niczym, jeśli nie zadbasz również o piękno swojego umysłu! Maraton był doskonałą możliwością poznania wielu inspirujących osób. Osób, które mogą stanowić wzór doskonały do naśladowania. Szukaj takich osób, to one napędzają Cię do działania. Są inspiracją i motywacją. Czerp z wiedzy osób mądrzejszych od siebie. 

A propos inspirujących osób - Nestor Salinas MI z Chile :)

Zauważ, że temat programu SPINNING® pokrywa się z tym, co dzieje się wokół nas, z naszą rzeczywistością. Wykorzystuj uniwersalność tego programu. Naucz się kontrolować swoje myśli - to one determinują fakt, jakim człowiekiem jesteś i jak Ci się żyje.

:)

PS. Co do Ewy Chodakowskiej i Secretu :) Od lutego zaczęłam na nowo ;) Kilka treningów już za mną! Myślę, że pod koniec miesiąca przyjdzie czas na małe podsumowanie ;) Tymczasem zostawiam Wam fotkę :D
1 komentarz:

Napisz, co sądzisz