14 cze 2015

Święto rowerowe w Łodzi. Co to jest SPINNING? Inspiracje - wymarzona garderoba.

Witajcie Kochani! 

Mam nadzieję, że weekend minął Wam na samych przyjemnościach i korzystaliście z przepięknej pogody ;) Akumulatorki naładowane na nowy tydzień pracy? :) 

Ja niedzielę spędziłam w siodle… Dosłownie ;) 

źródło: Fanpage City Studio na FB

źródło: Fanpage City Studio na FB
Dziś w Łodzi miało miejsce święto rowerowe, w związku z czym siłownia, w której pracuję City Studio Body&Fitness Łódź, zorganizowała akcję promocyjną programu SPINNING®. Jeżeli chodzi o łódzki rynek, to ciężko o klasyczny SPINNING® - w siłowniach królują instruktorzy z dużą wyobraźnią… W tym miejscu chciałabym podkreślić, że istnieją różne szkoły prowadzenia zajęć typu indoor cycling. Jeśli zajęcia prowadzone są w sposób prawidłowy technicznie, to w porządku. Jeżeli jednak osoby, które nie mają pojęcia o prowadzeniu zajęć na rowerach stacjonarnych zabierają się za lekcje, to konsekwencje mogą być różne. Pamiętajcie - bądźcie świadomymi konsumentami - płacicie duże pieniążki za to, aby trenować. Krzywda Wam się nie może stać! Przychodzicie na zajęcia, aby poprawić kondycję, sylwetkę i przede wszystkim dbać o zdrowie! Trochę słabo, jeżeli płacicie za to, że samozwańczy instruktor prowadzi zajęcia w taki sposób, że więcej z tego szkody niż pożytku. Zdrowie masz jedno, ciało masz jedno - SZANUJ!!!! 

źródło: Fanpage City Studio na FB
Musiałam wystosować taki apel :) Taka ze mnie purystka jeśli chodzi o prowadzenie zajęć ;) SPINNING® to nie tylko trening, to moja odskocznia, mój sposób na stres, ból, ale także czynność, która sprawia mi megaprzyjemność. Uwielbiam dzielić się z Wami pięknem tego programu! To Wy mi dajcie siłę, aby wciąż się rozwijać! Dziękuję każdej osobie, którą poznałam dzięki programowi! 

źródło: Fanpage City Studio na FB
* Po więcej zdjęć oraz filmików odsyłam na fanpage City ;)

Żeby rozładować troszkę atmosferę, chciałabym podzielić się z Wami inspiracjami, które znalazłam w internetach. Kocham przeglądać zdjęcia i wyszukiwać fenomenalne rozwiązania, na które sama nigdy w życiu bym nie wpadła :D Ostatnio cieszyłam oczy widokiem przepięknie umeblowanych garderob - marzę o takiej i nie spocznę dopóki takiej nie będę miała :D 


Fragment filmu Sex and the City


Wszystkie cudeńka - źródło: Pinterest
Pozostając w temacie ładnych rzeczy.... Na koniec pochwalę się cudownymi słoiczkami, które ostatnio zakupiłam ;)

Smoothie: banan, truskawki i mleko <3

Miłego wieczoru, chillujcie się dalej i do usłyszenia w tygodniu! :)


6 komentarzy:

 1. Gdzie kupiłaś taki fajny słoiczek?

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna garderoby też by mi się taka przydała, połączona z łazienką tylko do mojej dyspozycji. Rozmarzyłam się :]

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczne garderoby, marzy mi się taka! :)

  zapraszam do mnie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Prześliczne garderoby. Chciałabym taką mieć.

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie spotkania są niezwykle motywujące i budujące. Każdy czyn, który prowadzi nas do dobrego zdrowia jest wart rozpropagowania.

  OdpowiedzUsuń

Napisz, co sądzisz