25 sty 2016

Pierwszy dzień wyzwania czyli słów kilka o tym, że tym razem uda Ci się osiągnąć sukces!

Cześć i czołem! 

I jak Kobiety? Gotowe na nasze nowe wyzwanie? Do wiosny coraz mniej czasu, dlatego też bierzemy się od razu do pracy! Pozytywne nastawienie - tym razem się uda! Masz wsparcie! Nie jesteś pozostawiona sama sobie :) Najpiękniejsze jest to, że masz się z kim podzielić swoimi obawami oraz sukcesami. Postaw na szczerość wobec samej siebie - mów głośno o swoich wątpliwościach, może uda się spojrzeć na to samo zagadnienie z zupełnie innej perspektywy? Nabierzesz dystansu, a sprawy potoczą się zgodnie z Twoimi wyobrażeniami.

Pamiętaj, że życie jest nieprzewidywalne i proszę Cię tylko o jedno - daj się zaskoczyć. Naprawdę czeka Cię wiele dobrego :)

***
Przedstawiam Ci cztery proste zasady:


Szczególnie do serca weź sobie punkt trzeci - nigdy nie odpuszczaj w poniedziałek. 
Dlaczego?
Ponieważ poniedziałek to nowy, świeży start - zaczynamy tydzień z nadzieją, że tym razem uda nam się wytrwać w swoim postanowieniu. Pamiętaj, że największą przeszkodą na drodze do sukcesu, jesteśmy MY sami. To tylko od nas zależy czy nam się powiedzie! 
Dlatego po raz kolejny proszę: zmień myślenie!
Postaw sprawę jasno: jestem w doskonałej formie, moje ciało jest zdrowe! 
To są nadrzędne cele!!
Szczupła sylwetka to "efekt uboczny" całej akcji. 
Liczy się przede wszystkim Twoje zdrowie i Twoje dobre samopoczucie. 
Akceptacja samej siebie jest bardzo istotna - naucz się doceniać swoje piękno. Jeśli masz nadprogramowe kilogramy, to żaden problem! Wysyłaj światu komunikat - czuję się dobrze! Niech Twoja postawa, gesty i słowa manifestują wszem i wobec - jesteś szczęśliwa! :) 
Zaczynasz nad sobą pracować, kształtujesz nie tylko ciało, ale także charakter. Stajesz się lepiej zorganizowana i nie odpuszczasz, gdy tylko pojawią się przeciwności. Próbujesz, upadasz i wstajesz. 
Zdarzają się spadki formy, choroba czy najzwyklejszy na świecie leń. Zdarzają się dni, gdy pochłaniasz czekoladę i popijasz kawą z bitą śmietaną. B-A-L-A-N-S - to jest słowo klucz ;) 


***
Dzień dopiero się zaczął, a ja już mam genialny humor. 
Pierwsza dobra wiadomość: zaczęłyśmy drugą edycję wyzwania. Naprawdę cieszy mnie to, że chcecie dzielić się swoimi doświadczeniami. Dodatkowo pomaga mi to wciąż pracować nad samą sobą! Codziennie zabiegam o to, abym była w lepszej formie, abym była silniejsza, sprawniejsza i zdrowsza - bowiem, że wszystko jest wypadkową moich życiowych wyborów! :)

Druga megawiadomość, to potwierdzenie rezerwacji na maraton Spinning® w Bochni The Underground Spinning® Event 2016! 
W zeszłym roku miałam okazję uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu i ogromnie się cieszę, że tym roku (już w kwietniu) również tam będę! Niesamowici ludzie, niesamowita muzyka oraz niesamowita energia! ***

Na sam koniec podrzucam Wam pomysł na zdrowe śniadanie bądź przekąskę ;)
Bułka graham z domowym guacamole.


Wykonanie: ugotowane na twardo jajko łączymy z połówką miękkiego awokado (możemy dodać przyprawy do smaku). Dodajemy ulubione warzywa i wcinamy ;) 

Przypominam, że na facebooku aktualizacje dokonywane są częściej! Jeżeli jesteś zainteresowana, zapraszam Cię na fanpage. Koniecznie dołącz również do naszej grupy wsparcia - Zmotywować! Czekamy na Ciebie! :) 2 komentarze:

 1. Jeżeli masz dość:
  - marnować cały dzień na wizytę u lekarza – zamiast umawiać się na określona godzinę
  - czekać kilka (czasem kilkanaście!) miesięcy na wizytę u lekarza specjalisty – zamiast otrzymać dostęp w ciągu kilku dni
  - prosić o skierowanie na badania lekarskie, na które i tak czekasz kilka miesięcy (czasem nawet lat!)
  - dowiadywać się o chorobach gdy są one w fazie zaawansowanej - zamiast profilaktycznie się badać.
  lub
  - płacić za każdą wizytę i każde badanie od stu do kilkuset złotych


  lekarz-na-abonament.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak trzymać ! Dieta i dobre jedzonko + ćwiczenia i chęc do pracy to klucz do sukcesu!

  OdpowiedzUsuń

Napisz, co sądzisz