23 sty 2016

Zacznę ćwiczyć! Fitwyzwanie wiosna 2016!

Jak zgubić zbędne kilogramy?
Jak zacząć się zdrowo odżywiać?
Jak zacząć regularnie ćwiczyć?
Jak wysmuklić nogi?
Jak wyrzeźbić ramiona?
Jak zrzucić brzuszek?
Jak schudnąć?
Jak nie stracić motywacji?
Co jeść, żeby być fit?
Jak być fit?

Jeżeli wciąż nie poznałaś odpowiedzi na powyższe pytania bądź w teorii doskonale wiesz, co robić, jednak brak Ci wytrwałości i najzwyczajniej w świecie – praktyki – mam dla Ciebie dobrą wiadomość!

Do wiosny zostało 59 dni – to wystarczający czas, by poczuć się lepiej w swojej skórze. Lepiej, a przede wszystkim ZDROWIEJ!


Proponuję Ci kolejne wyzwanie – doskonale zdaję sobie sprawę, jak ważne jest wsparcie. Jednak nie zdawałam sobie sprawy, jak ważne jest wsparcie osób, które mają podobny punkt widzenia i CEL! Dlatego też na Facebooku powstała nasza grupa, nazwijmy rzecz po imieniu, wsparcia ;) Kobiety łączymy się i razem walczymy o lepszą wersję samej siebie :)

Wyzwanie rozpoczniemy, a jakże klasycznie – od poniedziałku. W tym razem jednak, będzie bardziej interaktywnie – liczę na Ciebie i Twoje zaangażowanie.

Chciałabym również, abyś nie traktowała samego procesu „chudnięcia” jako obsesji! Jeżeli mniej skupiasz się na kilogramach, a więcej radości czerpiesz z samego faktu uprawiania sportu, uwierz mi – osiągniesz lepsze wyniki. Bądź cierpliwa i dobra dla samej siebie. Zaakceptuj siebie, uśmiechaj się do swojego odbicia w lustrze i pamiętaj, że najlepsze przed Tobą.

Dlaczego tak uważam? Ponieważ podjęłaś decyzję, by zmienić coś w swoim życiu. Coś, na co masz realny wpływ. Pamiętaj, że konsekwencja i wytrwałość w końcu się opłacą – na niektóre rzeczy naprawdę warto poczekać ;)

Z mojej strony oferuję Ci pełne wsparcie – potrzebujesz się wygadać – napisz. Pamiętaj jednak, że ja również potrzebuję Twojej aktywności i obecności! Kiedy dajesz mi znać, że jesteś ze mną, czuję, że mogę więcej!


Masz czas do poniedziałku – zastanów się, czy jesteś gotowa w końcu DZIAŁAĆ. Z trybu biernego przeglądania stron motywacyjnych, do AKTYWNEGO uprawiania aktywności, które bombardują nas ze wszystkich stron.

Zapraszam Cię na Facebooka oraz do Grupy - Wyzwanie.

I na koniec mały apel: wyobraź sobie, jak będziesz wyglądać na wiosnę, jeśli już od poniedziałku wprowadzisz lepsze jakościowo posiłki oraz regularny trening ;) Kobieta - Rakieta! Zawalcz! 2 komentarze:

  1. Świetny motywacja! Twój blog to na prawdę źródło inspiracji :) Pozdrawiam i zapraszam do siebie na bloga również o rozwoju osobistym :) pozytywnieonas.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny motywacja! Twój blog to na prawdę źródło inspiracji :) Pozdrawiam i zapraszam do siebie na bloga również o rozwoju osobistym :) pozytywnieonas.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Napisz, co sądzisz