8 mar 2016

Podsumowanie tygodnia. Poranne cardio, maraton Spinning, urodziny siłowni i impreza w klubie

Cześć!

Drogie Panie! Z okazji naszego święta, chciałabym złożyć Wam najpiękniejsze życzenia! Dużo uśmiechu oraz miłości i radości ;) 
Pamiętajcie laski siłaczki: siła jest kobietą! <3

***
Zeszły tydzień należał do mega aktywnych - jestem z siebie zadowolona ponieważ udało mi się wstawać wcześniej i kręcić 45 minut cardio! 


W drugi tydzień mojego miniwyzwnia wchodzę z pozytywnym nastawieniem, trzymajcie kciuki, aby wystarczyło mi motywacji ;) 

Lato coraz bliżej więc pora rozprawić się ze zbędnym tłuszczykiem :D

Pyszny jogurt z owocami! :)
***
Czas na krótką relację ze sportowego weekendu.
Zaczęliśmy w piątek - trzygodzinnym maratonem Spinning :)Naszym partnerem była marka Avon. Chciałabym bardzo podziękować Dziewczynom, które zaangażowały się w nasz event! Szczególne podziękowania dla Dominiki, która zadbała o naszych Uczestników i przygotowała gifty! Nasi Klubowicze mieli również okazję skorzystać z produktów Avon, które były dostępne do ogólnego użytku w łazienkach oraz szatniach męskich i damskich.


Do dyspozycji naszych Klubowiczek było również stoisko firmowe, na którym można było przetestować kosmetyczne nowości, powąchać perfumy oraz zaopatrzyć się w próbki :)


Trzy godziny upłynęły nam w przemiłej atmosferze :) Po każdej z trzech lekcji odbywało się losowanie. Nagrodą główną był karnet na całodzienny FitCatering (pięć pysznych posiłków dostosowanych kalorycznością do trybu życia zwycięzcy). 


W sobotę natomiast odbył się maraton fitness (aż pięć godzin sportowego szaleństwa) oraz zawody crossfitowe :) 

Wieczorem bawiliśmy się w klubie Abracadabra da Club, gdzie czekał na nas pyszny tort, szampan i... fotobudka! ;)
Dzięki wszystkim za obecność, zaangażowanie i świetną zabawę! 
Mam nadzieję, że przed nami superaktywny rok z masą dobrej energii! ;) 


1 komentarz:

Napisz, co sądzisz