25 maj 2017

Jak schudnąć? Ruszam z nowym projektem i poszukuję ochotniczek!

Wiecie, co najbardziej lubię w internetach? Fakt, że bardzo ułatwia kontakt z przeróżnymi osobami – nie liczy się odległość, bo zawsze możemy być w kontakcie. Dlaczego więc tego nie wykorzystać? Kiedyś podjęłam próbę stworzenia grupy na Facebooku, do której to dołączały kobitki, które potrzebowały motywacji. 

Dzieliłyśmy się swoimi pomysłami na zdrowe posiłki, motywowałyśmy się do treningu i chwaliłyśmy się, jak już ten trening wykonałyśmy. 


Same plusy – pozostajesz w kontakcie z dziewczynami, które mają podobne cele, jak Ty. Macie swoją formę komunikacji, zawsze możecie liczyć na przysłowiowego kopniaka w dupę, gdy nie chce Wam się ruszyć z kanapy. A i sukcesy o wiele lepiej smakują, gdy ktoś Ci kibicuje i cieszy się Twoim szczęściem.

W związku z tym, ruszam z nowym projektem. Z większym doświadczeniem, lepszym zorganizowaniem i przede wszystkim konsekwencją.

Startuję z zupełnie innej pozycji, jestem certyfikowanym trenerem personalnym.
Jeżeli więc jesteś kobietą, która zadaje sobie pytanie: jak schudnąć? Co ćwiczyć, żeby zrzucić tkankę tłuszczową? Co jeść, żeby schudnąć? Zapraszam Cię do udziału w moim projekcie.
Poszukuję 5 kobiet, które podejmą wyzwanie razem ze mną – gwarantuję opiekę trenerską online, plany treningowe, motywację oraz wsparcie. 

Całkowicie bezpłatnie 

Czego oczekuję od Ciebie? Pełnego zaangażowania. Poszukuję osób, którym naprawdę zależy. Skoro decydujesz się na udział w projekcie – akceptujesz warunki i dajesz z siebie MAX!
Jeżeli chcesz więcej szczegółów, napisz maila umowmnie@gmail.com  Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Napisz, co sądzisz