8 wrz 2015

Trendy na jesień 2015 #1 - PONCZO

No i mamy typowo jesienną pogodę. W szafie letnie, zwiewne sukienki ustępują miejsca swetrom o grubym splocie. Otulamy się ciepłymi tkaninami, narzucamy na siebie kilka warstw i zmagamy się z kaprysami pogody. 

Jesień to taka magiczna pora roku. Towarzyszy jej nostalgia i zaduma. Refleksja po kolejnym lecie, które gdzieś nam umknęło między palcami. 

***

Lubię jesienne wieczory. 

Najchętniej spędzam je uzbrojona w ciepłe i mięciutkie papcie, dobrą książkę bądź film, herbatę albo kawę. Do tego ciepłe światło świec, miękki koc i najlepiej przy akompaniamencie spadających kropel deszczu gdzieś za oknem. 

Fajnie, dopóki nie trzeba wychodzić i opuszczać bezpiecznego schronienia. Jednak life is brutal i trzeba sobie jakoś radzić. Dlatego też prezentuję Wam jesienne trendy 2015. Numer jeden na mojej liście to przemycenie do jesiennej stylizacji koca... w postaci poncza ;) 

Jesienne trendy 2015 - ponczo
Szerokie, miękkie, w kratę bądź gładkie. W sieci jest mnóstwo inspiracji jak nosić ponczo. 
Jeżeli wciąż nie wiesz, jak oswoić tego typu okrycie wierzchnie, rzuć okiem na poniższe stylizacje ;)

Spersonalizowane ponczo - propozycja Burberry z monogramem

Również na polskich salonach pojawiło się to popularne ponczo. Na pokaz Paprockiego&Brzozowskiego przyszła w nim Natalia Siwiec.

źródło: materiały prasowe

Ja wciąż szukam swojego idealnego poncza ;) Na pewno będę nosiła je w kobiecym wydaniu - z kozakami na wysokim obcasie... 

***

A jakie jest Wasze zdanie na temat jesiennego trendu, jakim jest ponczo? 

1 komentarz:

Napisz, co sądzisz