29 paź 2016

Relacja zdjęciowa ze spotkania Siła jest Kobietą część II

Siłą jest Kobietą - I edycja motywacyjnego spotkania dla Kobiet w Łodzi
Pierwsza edycja konferencji dla Kobiet Siła jest Kobietą już za nami. Ja jednak postaram się przedłużyć żywotność owego wspomnienia i odświeżę Wam pamięć porcją nowych zdjęć. 
Wczoraj spotkałam się z Kasią, która jest Czytelniczką mojego bloga i w momencie ogłoszenia, że będę organizowała takie spotkanie, pierwsza odezwała się do mnie, oferując swą pomoc.
Doskonale pamiętam nasze spotkanie. Nie miałam kompletnie pojęcia, kogo mogę się spodziewać... Wymieniłyśmy raptem kilka maili i umówiłyśmy się. Kasia przyjechała z Wielunia specjalnie dla mnie, do Łodzi.
W imię czego? W imię podjęcia się wspólnie organizacji czegoś wyjątkowego dla innych osób. Jest to niesamowite, że istnieją tak dobre osoby, które lubią wyzwania i nie boją się kontaktu z drugim człowiekiem. Szybko okazało się, że obie nadajemy na tych samych falach, mamy podobne cele i aspiracje, a konferencja to doskonały sposób na połączenie sił i stworzenie czegoś kreatywnego i inspirującego.
Efektów naszej współpracy mogłyście doświadczyć osobiście podczas spotkania 8 października. Osoby, które nie miały możliwości dotrzeć do nas, zachęcam do obejrzenia najnowszej galerii zdjęć.
Jeśli widzisz się na zdjęciu, skomentuj poniższy wpis – daj mi znać, że interesujesz się treściami, które tutaj publikuję.
Pamiętaj, że to właśnie TY jesteś moją największą motywacją! #róbżycie razem ze mną :)
1 komentarz:

  1. Było super! Czekam z niecierpliwością na kolejną edycję!

    OdpowiedzUsuń

Napisz, co sądzisz