11 paź 2016

Siła jest kobietą! Podsumowanie I edycji motywacyjnego spotkania dla Kobiet w Łodzi

grupa uśmiechniętych kobiet
Początek I spotkania dla kobiet - SIŁA JEST KOBIETĄ
Mam Ci dzisiaj dużo do opowiedzenia... W sobotę miała miejsce pierwsza edycja spotkania dla kobiet - siła jest kobietą. W jednej z łódzkich miejscówek, konkretnie w sali fitness City Studio, około trzydziestu kobiet spotkało się, by wspólnie spędzić trochę czasu.
Jakiś czas temu w mojej głowie kołatała się myśl – zorganizować spotkanie dla przedsiębiorczych kobiet, coś w rodzaju konferencji/warsztatów. Chodziło mi o to, by uczestniczki oprócz plotek i kawy, otrzymały sporą dawkę merytorycznej wiedzy i motywacji. Na moje szczęście wokół mnie żyje mnóstwo inspirujących Kobiet, które zgodziły mi się pomóc i wygłosić prelekcje. Każda z nas jest inna, każda z nas jest wyjątkowa. Każda jest specjalistką w swojej dziedzinie, dzięki czemu scenariusz naszego spotkania był różnorodny i najzwyczajniej w świecie – ciekawy.

Przemawiająca kobieta
Pod czujnym okiem Pani Fotograf ;) Miałam dylemat - mówić czy starać  się pozować... ta celebrycka natura... ;) 
Nigdy nie wyzbędę się wiary w ludzi – szukam w każdym człowieku cząstki dobra i bezinteresowności. I za każdym razem doświadczam, że istnieją zajebiści ludzie, którzy chętnie służą pomocą i wsparciem. Tak było w przypadku Kasi – fotograf, która jest Czytelniczką mojego bloga. Kaśka przyjechała specjalnie z drugiego końca Polski, aby wziąć udział w evencie. Ba! Przejechała pół naszego pięknego kraju i to właśnie Jej zawdzięczam przepiękną fotorelację! Kasiu z tego miejsca pięknie i gorąco Ci dziękuję! Jesteś niesamowitą kobietką, pełną pozytywnej energii, a ja mam wrażenie, jakbym Cię znała od lat!

Chciałabym podziękować również Dziewczynom, bez których program wystąpień świeciłby pustkami:

Iwona Sokołowska – dziękuję za motywującą i pouczającą historię. Cieszę się, że podzieliłaś się z nami swoimi doświadczeniami – pokazałaś, że życie na warunkach dyktowanych przez społeczeństwo, to bullshit i nie warto tracić swojego życia na realizowanie wizji innych ludzi. Udowodniłaś, że siła jest kobietą, gdy porzuciłaś bezpieczną posadkę na etacie i wzięłaś biznes w swoje ręce! Pokazałaś nam wszystkim, że warto walczyć o swoje marzenia – wtedy wchodzi się na zupełnie inny poziom doświadczania i życia. Inspirująca lekcja z morałem – dzięki!

Kobieta z czerwonymi ustami
Iwona Sokołowska 

Kobieta z czerwonymi ustami
Iwona Sokołowska 

Paulina Konrad – dietetyk kliniczny oraz przepiękna kobieta, która swoją postawą udowadnia, że mimo przeciwności losu, realizuje swoją pasję, jaką jest nauka o żywieniu. Ogrom merytorycznej wiedzy, ciekawostek z zakresu zdrowego odżywiania oraz planowania swoich posiłków. Warsztaty żywieniowe w pigułce – Paulina podzieliła się z nami swoją wiedzą, doradzała, jaki posiłek jeść przed i po treningu. Nie obyło się bez przygód – w drodze na konferencję, Paulinę zatrzymała policja. Na hasło siła jest kobietą Paulina uniknęła przykrych konsekwencji... ;)

Kobieta pozująca przy reklamie
Paulina Konrad 

Przemówienie kobiety
Paulina Konrad
Barbara Wójcik – energiczna nauczycielka języka angielskiego z powalającym brytyjskim akcentem. Mimo zróżnicowanego wieku audytorium, Barbara udowodniła, że każda z nas jest w stanie rozumieć krótki tekst wygłoszony w obcym języku. Niesamowita ekspresja oraz mimika, odpowiednio dobrany obraz oraz gest i wszyscy wiedzą o co chodzi ;) Warto inwestować w swój rozwój i nabywać nowe umiejętności. Język obcy otwiera wiele możliwości – zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Nauczycielka języka angielskiego
Barbara Wójcik 

Aleksandra Piłat – wizażystka oraz stylistka. Sama o sobie mówi, że jest szczęściarą – i wcale jej się nie dziwię! Na co dzień obcuje z pięknymi kobietami, kosmetykami oraz modą – to jest połączenie godne pozazdroszczenia! Aleksandra jest doradcą wizerunkowym oraz personal shopperką. Podczas swojego wystąpienia przybliżyła nam kulisy swojej pracy oraz wykonała makijaż pokazowy na jednej z uczestniczek. W międzyczasie widownia miała okazję zadawać pytania, na które profesjonalistka udzielała nam wyczerpujących odpowiedzi. 

Wizażystka
Aleksandra Piłat

Wizażystka
Aleksandra Piłat

Jest jeszcze jedna kobieta, której bardzo chciałabym podziękować – Annie, bez której nie byłoby mowy o żadnym spotkaniu. Dziękuję za udostępnienie sali City Studio oraz dostosowanie pomieszczenia do naszych potrzeb. Dziękuję również za upominki dla każdej z uczestniczek – wejściówki na siłownię dla dwóch osób, oraz nagrody w postaci dwóch karnetów!

Mówiąc o nagrodach... Serdeczne podziękowania dla partnerów imprezy! W pierwszej kolejności dziękuję Dominice Otockiej oraz Dorocie Plat z AVON za obecność. Czymże byłoby spotkanie dla kobiet bez kosmetyków oraz pachnideł? ;) 

Stoisko z kosmetykami AVON
To, co Kobiety kochają najbardziej... KOSMETYKI :)

Stoisko kosmetyków AVON
Stoisko Avon

Dziękuję również firmom cateringowym: Cynamon Catering Dietetyczny (Emil, Ola, Sylwia i Karolina) za genialną obsługę gastronomiczną!

Cynamon Catering Dietetyczny
#foodporn

Cynamon Catering Dietetyczny
#foodporn

Cynamon Catering Dietetyczny
Poczęstunek 

Cynamon Catering Dietetyczny
Ekipa ;)

AfterFit Catering za ufundowanie głównej nagrody (7 dni diety pudełkowej oraz pięć posiłków potreningowych). Waldek, żałuję, że nie mogliście być obecni na evencie - mam nadzieję, że nadrobimy podczas przyszłej edycji! :)


Fit-Meal Catering ciacho fasolowe zrobiło furorę, prosimy o przepis ;)) Bezkonkurencyjny hit konferencji!

Fit Meal Catering
Czekoladowa przyjemność - genialne ciasto... z fasoli ;)

Fit Meal Catering
Przekąska bez wyrzutów sumienia ;) 
Dziękuję również pracowni dietetycznej Dietostrefa za ufundowanie nagrody w postaci konsultacji dietetycznej, sklepowi internetowemu Eat Me za gadżety oraz Aleksandrze Piłat za atrakcyjną zniżkę dla uczestniczek.

Stoisko makijażu
Make-up 

Grupa kobiet podczas warsztatów makijażu
Warsztaty makijażowe

Piękna blondynka
Pokazowy makijaż i przepiękna uczestniczka konferencji - Anka vel Hanka!

Dziękuję również wszystkim kobietom, które poświęciły swój czas w sobotnie przedpołudnie, aby spędzić ze mną trochę czasu, wsłuchać, co ciekawego mają do powiedzenia wszystkie wyżej wymienione osoby. Dziękuję Wam za obecność, uwagę, każde słowo oraz uśmiech. Dziękuję za wsparcie – przyznam, że miałam lekkiego pietra, że nikt się nie pojawi, a ja zrobię z siebie pośmiewisko. Jednak niezachwiana wiara w ludzi, wiara w dobro i pozytywną energię pozwoliła, aby event, w moim skromnym przekonaniu, okazał się sukcesem. Jedno jest pewne – nie poprzestanę na pierwszej edycji! Bardzo się cieszę, że dałyście mi sygnał, że w przyszłości również chciałybyście wygłosić swoje prelekcje! Wiele z Was ma niesamowicie ciekawe zainteresowania oraz zdolności (Pani Wiesiu :)), które aż żal skrywać przed światem ;)


Reasumując – nie daj sobie wmówić, że czegoś się nie da. Nie daj sobie wmówić, że ludzie są ignorantami. Jestem dobrym przykładem, że z pomocą innych ludzi można stworzyć coś kreatywnego i inspirującego. Może następnym razem przyczynisz się do tworzenia czegoś fajnego? ;)

Grupa uśmiechniętych kobiet - warsztaty motywacyjne
EKIPA i koniec konferencji ;)
Dziękuję i do zobaczenia na kolejnej edycji!!

6 komentarzy:

 1. Super, jak widać, kobiety naprawdę mają siłę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Takie spotkania mają siłę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też chętnie się jeszcze raz spotkam! #superwomen

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo mi się podobało! Miło spędzać czas z fajnymi kobietami, które potrafią siebie wzajemnie motywować, pożartować i doradzić. Dziękuję za wspaniałą sobotę :)
  Sido.

  OdpowiedzUsuń

Napisz, co sądzisz