17 lis 2016

#róbżycie - schudnę do Nowego Roku!

#selfie
Połowa listopada to dobry czas na ogarnięcie swoich myśli i priorytetów. Jesteśmy na półmetku piątego tygodnia #róbżycie. Mam wrażenie, że zaraz zasiądę do wigilijnego stołu, wzniosę toast za Nowy Rok, a wyzwanie dobiegnie końca...

Kwestia tego, że czas przelatuje pomiędzy palcami to nic nowego, zarówno dla mnie, jak i zapewne większości z Was. Najwyższa pora porzucić myślenie, co by było gdyby... Nie gdybaj, tylko działaj. Najlepiej jest przekonać się na swoim osobistym doświadczeniu. W jaki sposób się poczujesz, gdy osiągniesz upragniony cel. Bądź choć odrobinę zbliżysz się do jego realizacji. Sam proces doskonalenia się w pewnej dziedzinie może być niezwykle inspirujący, ba zaryzykowałabym nawet stwierdzeniem, iż lepszy niż osiągnięcie celu samo w sobie.

Skąd takie wnioski? Zmierzając do realizacji określonych wcześniej założeń codziennie pokonujesz drobne przeszkody i trudności: lenistwo, brak czasu, zwykła słabość, choroba, obowiązki zawodowe. Mogę się założyć, że gdybym poprosiła Cię o wypisanie typowych przeszadzaczy nie miałabyś z tym najmniejszego problemu 😁 W związku z tym, gdy codziennie wykonujesz jeden maleńki krok w stronę celu, czujesz satysfakcję i spełnienie - mimo przeciwności nie odpuściłam. 

Ja lubię to poczucie kontroli. Wiem, że to ja decyduję o swoim życiu, mam niezwykle silną potrzebę realizacji. Mam również ten komfort, że dzięki tej blogowej platformie, obecności w social media (na istagramie: @laskasilaczka oraz FB) jestem w stanie dzielić się z Wami efektami mojej pracy. Mam również obok siebie niezwykłe osoby, którym również się chce! Są to ludzie, którzy swoją motywacją, determinacją oraz konsekwencją w działaniu pokazują, że warto zawalczyć o siebie. Jeśli sama na to nie wpadniesz, to wybacz Mała, ale nikt za Ciebie tego nie zrobi. Możesz desperacko wołać o pomoc, motywację i Bóg wie co jeszcze. Dopóki sama wewnętrznie nie odczujesz - to jest ten moment! Zaczynam działać!

Połowa listopada... To dobry czas, aby ogłosić wyzwanie. Do wyzwania może dołączyć dosłownie każdy! Musisz spełniać jeden warunek: potrzebuję Twojego zaangażowania. Jeżeli deklarujesz, że chcesz dołączyć do nas i #róbżycie, potrzebuję Twojej aktywności. W zamian dostaniesz motywację, nowe znajomości i niezwykłe wsparcie. Wsparcie osób, które codziennie walczą o lepszą wersję siebie. Czy walczą to dobre słowo? Na początku tak, z czasem Twoja walka przeobraża się w czystą przyjemność! Wyzwanie #róbżycie ma na celu motywowanie Cię do podjęcia wysiłku fizycznego oraz zdrowego jedzenia! Chodzi nam o wyrobienie w Tobie zdrowych nawyków. Razem z Mateuszem działamy w ten sposób od pięciu tygodniu. Jemy pięć regularnych posiłków, ograniczyliśmy niezdrowe przekąski. Trenujemy. 

#róbżycie - schudnę do Nowego Roku!

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zechcesz do nas dołączyć. Zrób sobie zdjęcie sprzed całej akcji. Nie wstydź się swojego wyglądu - to Twoje ciało! Wyzwanie będzie trwało do końca roku. Będziemy się wspierać online, jeżeli potrzebujesz bezpośredniego kontaktu, napisz maila. 

Na fejsie zmotywować znajdziesz wydarzenie, do którego Cię serdecznie zapraszam. Udostępnij informację dalej! Zrób komuś prezent i podaruj szansę na zdrowie i zajawkę ;) Ćwiczysz regularnie? Podziel się swoim doświadczeniem i wiedzą! Bądź mentorem dla innych osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem. Możesz publikować swoje efekty - to niezwykle motywuje! 

2 komentarze:

  1. Świetna inicjatywa, mam nadzieję że dołączy do tej akcji wiele ludzi. Trzymam kciuki!

    OdpowiedzUsuń

Napisz, co sądzisz