20 mar 2017

Ku motywacji - moja pierwsza wizyta w McFit. Czy kupię karnet?Wydany pieniądz motywuje bardziej. Czy aby na pewno? Jakie jest prawdopodobieństwo, że będę regularnie ćwiczyła, gdy kupię karnet na siłownię? Wkurzę się na siebie, gdy będę wydawała pieniądze, a nie będę korzystała z dobrodziejstw siłowni. 


McFit w Łodzi - moje wrażenia 

Skąd te wnioski? Po mojej sobotniej eskapadzie do siłowni McFit.

McFit - wnętrze
Również w Łodzi kopnął nas ten zaszczyt, że sieciówka otworzyła swoją kolejną filię. W samym centrum, obok punktu przesiadkowego (zwanego stajnią jednorożców), w budynku Central, swoje podwoje otworzyła jedna z najpopularniejszych siłowni. 

Z racji tego, że mój czas wolny jest mocno ograniczony, nie miałam okazji wypróbować tego miejsca wcześniej. Kilka razy się wybierałam, ale jak sójka za morze – moja wizyta nigdy nie doszła do skutku, aż do ostatniej soboty.

Stwierdziłam, że wykorzystam pierwsze (jedno z dwóch) bezpłatnych wejść i przy okazji przeprowadzę dwa treningi personalne. 

Jak pomyślała, tak zrobiła :)

Trening Personalny Łódź
Trening personalny Łódź
 
McFit jest siłownią całodobową i słynie z tego, że jest praktycznie bezobsługowy. Do naszej dyspozycji są trenerzy w godzinach 8-22, klient może uczestniczyć w zajęciach grupowych przeprowadzanych przez cybertrenera. To tyle jeśli chodzi o funkcjonowanie i organizację tego przybytku. 

Ze względu na obowiązki zawodowe nie udało mi się zwiedzić całej siłowni, ale pierwsze co mnie pozytywnie zaskoczyło, to wystrój. Można by powiedzieć, że wystrój to rzecz drugorzędna jeśli chodzi o siłownię, ale McFit na serio robi robotę ;) Miałam wrażenie, jakbym weszła do czyjegoś mieszkania w lofcie, gdzie króluje przepych i orient – genialne posągi buddy, ciężkie złote ramy luster i klimatyczne pikowane sofy  – jestem totalnie na tak!

McFit - wnętrze
Jeśli chodzi o wyposażenie siłowni, to nie możemy narzekać na brak sprzętu. Mamy do dyspozycji open space, na którym znajduje się mnóstwo maszyn, są sale do zajęć fitness i strefa wolnego ciężaru. Mamy również możliwość zrobienia treningu w strefie personalnej, gdzie do naszej dyspozycji są drążki oraz wszelkiego rodzaju przyrządy i akcesoria (odważniki kulowe, bosu, piłki lekarskie, itp.). 

Ile kosztuje karnet w McFit?


Do końca marca trwa w McFicie promocja – karnet kosztuje 39 złotych (umowa na 20 miesięcy). Myślę, że dla osoby, która jest zdeterminowana i wie, że będzie trenowała, to całkiem uczciwy deal.
Zdecydowałam się na dołączenie do społeczności McFit. Jest to dla mnie motywacja do wznowienia swoich treningów siłowych. W ten sposób będę musiała przeorganizować swój dzień i zaplanować trening minimum trzy razy w tygodniu.

McFit - wnętrze

4 komentarze:

 1. Czy ja nie umiem czytać, czy nie widzę adresu? Całodobowa, więc mi odpowiada!:) Muszę poszukać ich na facebooku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już podaję dokładny adres: Piotrkowska 165/169 :)

   Usuń
 2. Powoli zaczynam swoją przygodę z bieganiem, coraz częściej myślę o siłowni. A ta w Łodzi wygląda mega może to złe określenia, ale domowo i przytulnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odnoszę takie samo wrażenie, że właśnie jest tam domowo :) Życzę powodzenia i wytrwałości w bieganiu! :)

   Usuń

Napisz, co sądzisz