8 lut 2016

Motywacyjny poniedziałek - trzeci tydzień wyzwania!

Motywacyjny poniedziałek - zbieramy pozytywną energię na nadchodzący tydzień!
Mam nadzieję, że trwasz w swoim postanowieniu i nie odpuszczasz treningów oraz przestrzegasz zasad zdrowego odżywiania. Pamiętaj, że głodówki i inne restrykcyjne twory, oprócz zniszczeń, nie zapewniają Ci trwałego sukcesu! Lepiej wdrażać do swojego życia rozwiązania, które przyniosą stałe efekty - może i zajmie nam to więcej czasu, ale tak naprawdę liczy się przede wszystkim nasze zdrowie! 

1. Tak zwany mirror check ;) Zdjęcie wykonane dzisiaj rano po dwóch tygodniach regularnych treningów ;) 2. Nowe włosy - bo każda kobieta czasem potrzebuje zmian! ;) Zabieram się za intensywną akcję-regenerację mojej czupryny. Lata farbowania, rozjaśniania dały się mocno we znaki moim włosom. Słabą kondycję moich włosów postaram się podratować poprzez niezawodne olejowanie. Jednak na sam początek - cięcie! Kilka centymetrów przepalonych, rozdwojonych i wykruszonych końcówek w końcu znalazło się tam, gdzie być powinno - w koszu! 3. Stylóweczka. 4. Niedzielne sam na sam. Wykorzystałam piękne niedzielne słońce, aby troszkę wygrzać kostki ;) Chwila dla siebie - to czas, który bardzo sobie cenię! 

Reasumując moje dzisiejsze rozważania:

jedno jest pewne: dopóki nie zaczniesz nad sobą pracować, nie zobaczysz efektów. Nie ma tutaj półśrodków, ani cudów. Ja mam szczęście ponieważ w regularnych treningach znajduję to, co sprawia mi największą przyjemność. Nie jest to przymus - jest to wolny wybór! To mi się właśnie podoba najbardziej. Poczucie kontroli, poczucie satysfakcji, że to ja dokonuję wyboru. 

Przesyłam pozytywną energię na nadchodzący tydzień! Życzę Ci również powodzenia w dążeniu do Twojego celu! :) 

6 komentarzy:

 1. oj ta pozytywna energia mi się przyda bo słabo się ten tydzień zaczął u mnie... obym dalej się nie łamała, ale wokół jakoś tak ostatnio same smutki, nic dobrego... pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzymaj się! I wszystkiego dobrego 💕

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Dziękuję za komplement, ale jeszcze trochę pracy przede mną :D :*

   Usuń
 3. Zgadzam się z przedmówczynią :D

  OdpowiedzUsuń

Napisz, co sądzisz